top of page

SHOW CAR - Bentley

Rádi bychom Vám představili náš nejnovější přírůstek do naší rodiny SHOW CAR - luxusní Bentley Flying Spur S, které jsme vylepšili díky naším nejlepším produktům, abychom Vám ukázali, co všechno dokážeme a pozvali Vás na Den otevřených dveří naší automyčky, kde společně oslavíme 3.rok od otevření.

Jak jsme si pohráli s naším vozem BENTLEY?

Na přední část vozu jsme nainstalovali naši oblíbenou PPF folii od značky Stek, která dokonale chrání lakování před odletujícími kameny. Tuto folii jsme aplikovali i na spodní prahy, přední světla a zadní nárazník, aby byl vůz dokonale chráněn.

Dalším krokem bylo aplikovat na vůz keramiku Krytex ve 3 vrstvách. První dvě vrstvy jsou označeny jako Krytex 9H a třetí vrstva jako Krytex Mega 8. Abychom zajistili dokonalou ochranu i pro okna, aplikovali jsme na ně tekuté stěrače od firmy Krytex s označením MEGA Glass.

 

Zadní světla jsme zatmavili pomocí folie Stek Dyno Smoke, aby vůz vypadal ještě agresivněji a na interiér jsme také nezapomněli. Aplikovali jsme keramiku od značky Krytex, která je speciálně určena pro kožené interiéry.

Tento náš show car můžete vidět na našich dnech otevřených dveří, které pořádáme dvakrát ročně v našem areálu v Příbrami. Navíc se účastníme dalších akcí a výstav, takže máte možnost vidět náš dokonalý Bentley Flying Spur S i na jiných místech.

Jsme pyšní na to, co jsme dokázali s tímto vozem a rádi bychom Vám ukázali, že dokonalost může být dosažitelná pro každého, kdo o to stojí. Pokud chcete ochranu a péči o své vozidlo na té nejvyšší úrovni, neváhejte se na nás obrátit.

 

Nejbližší akce kde Vám představíme tento vůz se bude konat 6.7. 2023 na Dni otevřených dveří v Areálu naší automyčky, škoda DRUPOL Milínská 30, Příbram, kde se mimo jiné můžete těšit na názorné ukázky Krytex na již hotových vozech a také na aplikace PPF folií STEK.

Další akce v tomto roce budeme postupně zveřejňovat.

bottom of page